GOLDENBLACK
VINYL™

To płyta winylowa, która posiada Cyfrowy Certyfikat Autentyczności, w którą przelaliśmy całą naszą pasję do jakości dźwięku. Nawiązaliśmy współpracę z mistrzami winylowego masteringu, nacinania matryc DMM i tłoczenia, aby oddać całe piękno muzyki stworzonej przez artystów i producentów w studio. To winyl w najlepszej jakości zarówno audio jak i poligrafii, dodatkowo połączony z nowoczesną technologią jaką jest blockchain, która pozwala na niespotykane do tej pory w kolekcjonowaniu możliwości.

GOLDENBLACK
DIGITAL VINYL™

Jest to cyfrowy zapis zgrany bezpośrednio z matki DMM w studio nacinającym matryce. Niezwykle wrażliwa i precyzyjna igła podłączona do najwyższej jakości sprzętu audio podczas zgrywania podąża bezpośrednio za diamentowym nożem tnącym. Dzięki temu otrzymujesz zapis dźwięku nieskażonego żadną z późniejszych obróbek (taką jak galwanizacja czy tłoczenie). Nowością w świecie cyfrowych plików jest wykorzystanie technologii blockchain i opartego na niej rozwiązania NFT. Dzięki nim możesz posiadać taki plik cyfrowy tak samo jak posiadasz płytę winylową. Ale to nie wszystko - jeśli kupiłeś GOLDENBLACK DIGITAL VINYL™ w przedsprzedaży, to adres Twojego kryptowalutowego portfela zostanie zapisany w tym pliku, raz na zawsze udowadniając, że byłeś jego pierwszym nabywcą.

Odkryj doskonały dźwięk i doświadcz nowego sposobu kolekcjonowania

DAGADANA Meridian 68Płyta winylowa
"Meridian 68"

“Meridian 68” to wyjątkowa płyta polsko-ukraińskiego zespołu Dagadana, która połączyła cztery kultury: polską, ukraińską, mongolską i chińską. Na krążku grupa zwraca się w stronę świeżych interpretacji ponadczasowych utworów muzyki ludowej, które brzmią unikalną fuzją jazzu, etno i elektroniki. Na krążku znalazły się tradycyjne piosenki z różnych regionów Polski, ludowe pieśni ukraińskie i łemkowskie, usłyszeć tu można mongolską poezję a także jeden wyjątkowy utwór nagrany po chińsku wspólnie z mongolsko-chińskim zespołem North Lab. “Meridian 68” był nominowany do nagrody “Fryderyk” w kategorii Album Roku: Muzyka Korzeni.

Poznaj kolekcjonerską jakość

Unikalne wydawnictwo i szlachetne brzmienie: kupując winyl “Meridian 68”, otrzymasz dwa 180-gramowe LP 45 rpm, wytłoczone na czarnym winylu z materiału 100% virgin granulate. Płytom towarzyszyć będzie ciekawa poligrafia z piękną, jubileuszową książeczką i czterema reprintami grafik z okładki autorstwa Olgi Kravchenko.

Dagadana - zespół
Od lewej: Bartosz Mikołaj Nazaruk, Dana Vynnytska (ukr. Дана Вінницька), Daga Gregorowicz, Mikołaj Pospieszalski