STREFA
KLIENTA

DLA ARTYSTÓW

Zajmiemy się twoją płytą, przeprowadzając Cię przez cały proces wydawniczy. Gwarantujemy terminowość. Doradzimy, jak obniżyć koszt płyty, a nawet odzyskać pieniądze, korzystając z modelu spółdzielczego lub systemu bonusów posprzedażnych. A przy tym wszystkim jesteśmy w stanie wyprodukować Twojego winyla w ciągu 14 tygodni! Oferujemy tłoczenie od 100 egzemplarzy.

DLA WYDAWCÓW

Nawiążemy współpracę zarówno przy premierach współczesnych artystów, jak i przy reedycjach kultowych albumów czy tworzeniu serii wydawniczych. W każdym przypadku zapewniamy terminowość i krótki czas realizacji i nasz największy atut – doskonały kontakt z klientem.

DLA PROFESJONALISTÓW BRANŻY MUZYCZNEJ

Pomagamy tym, którzy pośredniczą w produkcji płyt winylowych: producentom, realizatorom studyjnym, menedżerom, agencjom koncertowym. Łatwo znajdziemy wspólny język, bo bardzo dobrze znamy specyfikę Waszej pracy.

DLA INSTYTUCJI

Jesteśmy otwarci na współpracę z instytucjami kulturalnymi, festiwalami i fundacjami promującymi sztukę. Możemy połączyć nasze możliwości i wiedzę o świecie winylu z Waszą wizją i rozmachem działania. Jesteśmy partnerem zarówno jako wytwórnia, jak i organizacja promująca wiedzę i kulturę płyty winylowej.

Dziękujemy, że zdecydowałeś się sprawdzić, co możemy dla Ciebie zrobić.

Nasz formularz kalkulacji jest innowacyjnym i bardzo elastycznym narzędziem, ale jeśli uznasz, że Twój pomysł wykracza poza standardowe opisy i wymagania techniczne, skontaktuj się z naszym doradcą. Cały proces jest podzielony na trzy etapy.

1. Stwórz swoją swoją płytę

2. Prześlij wymagane pliki

3. Jeśli wszystko wypełniłeś poprawnie, złóż zamówienie.