STREFA
KLIENTA

DLA ARTYSTÓW

Zajmiemy się twoją płytą, przeprowadzając Cię przez cały proces wydawniczy. Gwarantujemy terminowość. Doradzimy, jak obniżyć koszt płyty, a nawet odzyskać pieniądze, korzystając z modelu spółdzielczego lub systemu bonusów posprzedażnych. A przy tym wszystkim jesteśmy w stanie wyprodukować Twojego winyla w ciągu 14 tygodni! Oferujemy tłoczenie od 100 egzemplarzy.

DLA WYDAWCÓW

Nawiążemy współpracę zarówno przy premierach współczesnych artystów, jak i przy reedycjach kultowych albumów czy tworzeniu serii wydawniczych. W każdym przypadku zapewniamy terminowość i krótki czas realizacji i nasz największy atut – doskonały kontakt z klientem.

DLA PROFESJONALISTÓW BRANŻY MUZYCZNEJ

Pomagamy tym, którzy pośredniczą w produkcji płyt winylowych: producentom, realizatorom studyjnym, menedżerom, agencjom koncertowym. Łatwo znajdziemy wspólny język, bo bardzo dobrze znamy specyfikę Waszej pracy.

DLA INSTYTUCJI

Jesteśmy otwarci na współpracę z instytucjami kulturalnymi, festiwalami i fundacjami promującymi sztukę. Możemy połączyć nasze możliwości i wiedzę o świecie winylu z Waszą wizją i rozmachem działania. Jesteśmy partnerem zarówno jako wytwórnia, jak i organizacja promująca wiedzę i kulturę płyty winylowej.

Dziękujemy, że zdecydowałeś się sprawdzić, co możemy dla Ciebie zrobić.

Nasz formularz kalkulacji jest innowacyjnym i bardzo elastycznym narzędziem, ale jeśli uznasz, że Twój pomysł wykracza poza standardowe opisy i wymagania techniczne, skontaktuj się z naszym doradcą. Cały proces jest podzielony na trzy etapy.

1. Stwórz swoją swoją płytę

2. Prześlij wymagane pliki

3. Jeśli wszystko wypełniłeś poprawnie, złóż zamówienie, albo zapisz zamówienie do późniejszej realizacji (oferta ważna 14 dni)