OUR BLACK IS GOLDEN

WYDAWNICTWO

Dzięki latom doświadczeń tworzymy płyty winylowe o najwyższym standardzie wydawniczym. Taki sam nacisk kładziemy na jakość dźwięku, tłoczenia i poligrafię wydania każdego winylowego krążka. Na swoim koncie mamy wcześniejsze audiofilskie majstersztyki i kolekcjonerskie perełki.

Odkryj pełnię brzmienia muzyki z płytą winylową, która jest owocem naszej głębokiej pasji do jakości dźwięku. Dzięki współpracy z mistrzami winylowego masteringu, nacinania matryc DMM i lacquer oraz pasjonatami tłoczenia, zapewniamy Ci niezrównane doznania dźwiękowe.WINYLE

Z winylami od ponad trzech dekad! Dzięki doświadczeniu i strategicznym partnerstwom w tłoczeniu płyt winylowych oraz poligrafii dostarczamy płyty o znakomitej jakości doceniane w Polsce i na całym świecie.

Decydując się na współpracę z nami wybierasz dla siebie komfort pracy z doświadczonymi fachowcami, wręcz mistrzami w tłoczeniu winyli, nacinaniu matryc, galwanizacji i produkcji.

Na koniec, nasza firma zaoferuje dystrybucję Twoich winyli!

INNOWACJE

Muzyka nie stoi w miejscu. Mimo, że winyle od prawie 100 lat zmieniły się nieznacznie, tak samo ich sposób wytwarzania, to technologie stosowane w muzyce poszły bardzo do przodu. Szczególnie dziś w dobie technologii blockchain i AI warto być na czasie.

Wprowadzimy Ciebie do świata WEB3. Otworzymy nową, wirtualną scenę z tysiącami nowych fanów. Twoja muzyka otrzyma zupełnie nową publiczność, a Ty fanów o wyjątkowej jakości i lojalności oraz możliwość natychmiastowej monetyzacji swojej sztuki i pracy.

Nowoczesne technologie to miejsce, gdzie muzyka łączy się z biznesem w nieoczekiwany sposób.

RZEMIEŚLNICZA TŁOCZNIA
W RĘKACH PASJONATÓW

Stworzyliśmy wytwórnię winyli, by zrealizować swoje marzenia i pasje. W końcu możemy wydawać płyty winylowe zgodne z naszymi, często fantastycznymi wyobrażeniami. Ale nie jesteśmy tylko marzycielami. Wiemy, co znaczy płyta dla artysty, rozumiemy, jak ważna i nieprzesuwalna jest data jej premiery. Dlatego stawiamy na szybkość działania i dobre relacje z naszymi klientami, by czuli się komfortowo przez cały czas realizacji zamówienia. Kliknij „więcej”, by poznać nas bliżej.

TŁOCZYMY WINYLE
W 10 TYGODNI

Do płyty winylowej podchodzimy z pietyzmem – dla nas jest to czarne złoto, dzieło życia każdego muzyka i okaz w kolekcji miłośnika winyli. Zrozumiesz to, gdy odbierzesz od nas testowe egzemplarze swojej płyty, gdy wspólnie będziemy przechodzili przez proces jej produkcji i kiedy Tobie i nam zaświecą się oczy na widok gotowego nakładu. Już po 14 tygodniach od daty złożenia kompletnego zamówienia. Dowiedz się więcej o każdej naszej płycie.

O KLIENTACH
I DLA KLIENTÓW

Współpracujemy zarówno z artystami, którzy chcą samodzielnie wydać swoją płytę, jak i z wydawnictwami, impresariatami czy organizacjami. Dla każdego klienta stworzyliśmy inny, zoptymalizowany model obsługi. Kliknij, po szczegóły.

OUR BLACK IS GOLDEN

ODETCHNIJ I SKUP SIĘ NA TYM,
CO KOCHASZ – tworzeniu muzyki.

USŁUGA LABEL SERVICES
DOSTĘPNA TERAZ DLA:

artystek, artystów,
zespołów i wydawców!

Kompleksowo rozwiązujemy
wszystkie Twoje potrzeby i problemy!

Cyfryzacja
muzyki oraz marek
artystycznych

Poza płytami fascynuje nas świat najnowszych
technologii, gdzie muzyka łączy się z biznesem
w nieoczekiwany sposób.

Już dziś możesz stworzyć wirtualną obecność
w świecie WEB 3.0