GOLDENBLACK
VINYL™

Odkryj w pełni, jak pięknie może brzmieć muzyka z naszą płytą winylową, która jest owocem naszej głębokiej pasji do jakości dźwięku.

Dzięki naszej współpracy z mistrzami winylowego masteringu, nacinania matryc DMM i lacquer oraz tłoczenia, zapewniamy Ci niezrównane doznania dźwiękowe.

Każda nuta, każdy dźwięk został wiernie odwzorowany, abyś mógł w pełni doświadczyć intencji i emocji artystów oraz producentów, tak jak zostały uchwycone w studiu.

Nasza płyta winylowa to Twoja szansa na przeżycie muzyki w jej najczystszej, najbardziej autentycznej formie.

Odkryj doskonały dźwięk i doświadcz winylowej jakości muzyki oraz nowego sposobu kolekcjonowania.

Nasze wydania

“Meridian 68” to wyjątkowa płyta polsko-ukraińskiego zespołu Dagadana, która połączyła cztery kultury: polską, ukraińską, mongolską i chińską.

Na krążku grupa zwraca się w stronę świeżych interpretacji ponadczasowych utworów muzyki ludowej, które brzmią unikalną fuzją jazzu, etno i elektroniki.

„Solid State Chemicals” podąża śladami debiutanckiego albumu zespołu „Too Many Too Much”, wyprodukowanym, nagranym, zmiksowanym i zmasterowanym przez legendarnego zdobywcę nagrody Grammy, producenta Metalliki Flemminga Rasmussena.

„Solid State Chemicals” jest świadectwem bardziej melancholijnej, refleksyjnej i marzycielskiej strony zespołu, ale także kolejnym dowodem na to, że potrafi on pisać melodie, które pozostają w pamięci długo po wybrzmieniu ostatniego akordu.